Creative Commons Lisansı MİNİK OKUL TELİF HAKKI

MinikOkul.com içeriği telif hakları kapsamındadır ve Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 ile korunmaktadır.

Minik Okul Web Sitesi by Minik Okul is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-ShareAlike 3.0 Unported License.

 

Buna göre özet olarak;

Ancak 3 şartla; bu sitede yayınlanan içerikleri kopyalamakta, dağıtmakta, göstermekte ve işlerinizde kullanmakta izin almak kaydıyla özgürsünüz.

  1. Kaynak belirtmek zorundasınız.
  2. Ticari amaçlarla kullanamazsınız.
  3. Aynı lisans ile yayınlamak zorundasınız.

MinikOkul.com’ a ait özgün içeriklerin; doğrudan ticari kar amacı güdülmediği sürece kaynak göstermek ve kullanım koşullarına uymak şartıyla kişi ve kurumlar tarafından kurum içi faaliyetlerde kullanılabilir, kopyalanarak dağıtımı yapılabilir.

MinikOkul.com alıntı yaparak veya kaynak göstererek yayınladığı içeriklerden ve doğruluğundan sorumlu değildir. Bu içerikler yine alıntı yapıldığı veya kaynak gösterilen yerin özgün kullanım koşulları kapsamında yayınlanmıştır.

MinikOkul.com sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. MinikOkul.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır.

MinikOkul.com, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten MinikOkul.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Bildirimi

MinikOkul.com, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

MinikOkul.com, bu bilgileri şu amaçlar için kullanacaktır:

  • Sitenin özel bölümlerinden faydalanmanızı sağlamak,
  • İstatistikler yardımıyla web sitesini daha iyi ve kullanışlı hale getirmek,
  • Size -eğer isterseniz- elektronik posta yoluyla sitedeki yenilikler v.b. hakkında duyurular göndermek.

MinikOkul.com, kullanım koşulları ve gizlilik politikalarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutmaktadır.